BERKER R.1/R.3/R.CLASSIC PŁYTKA CZOŁOWA DO GNIAZDA PRZYŁĄCZENIOWEGO UAE 2-KROTNEGO CZARNY POŁYSK

Cena brutto:

18.13 zł (14.74 zł + 23%)

Dostępność

do 7 dni

Czas realizacji

Do 14 dni

Jednostka

1 sztuka

Symbol

14092045

szt

wielokrotność: 1 sztuka

Opis

Płytka czołowa do gniazda przyłączeniowego UAE 2-krotnego Berker R.1/R.3/R.Classic.

Informacje o produkcie:

  • do numerów zam. 4587, 53 4539, 53 4555, 53 4576,
  • gniazdo przyłączeniowe UAE: Ackermann, AMP, BTR, CobiNet, Corning, CrackIT, CTI Netzwerksysteme, Dätwyler, EFB Electronic, eku Kabel & Systeme, Elmat, Rutenbeck, Süveg, Setec, Telegärtner, Telena,
  • gniazda przyłączeniowe ISDN (firma Rutenbeck): Telekom,
  • z kątem nachylenia wyjścia 45°,
  • do gniazda przyłączeniowego pojedynczego kat. 3, kat. 5e i kat. 6,
  • kolor: czarny połysk.

Łączniki i systemy firmy Berker są używane na całym świecie, aby uczynić ludzkie życie jeszcze piękniejszym, prostszym i wygodniejszym. Szczególną wagę firma przywiązuje do jakości, wzornictwa oraz innowacyjności zastosowanych rozwiązań.

Generacja R. to nowe serie łączników i gniazd. Każda z nich jest niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju.
Seria Berker R.1 dzięki łagodnym konturom wzbudza sympatię już na pierwszy rzut oka.
Berker R.3 z okrągłymi elementami centralnymi, wpisanymi w kwadratowe ramki, wyraża siłę kontrastu.

Berker R.1 to na pierwszy rzut oka harmonijna seria o łagodnych kształtach ramki i okrągłym elemencie centralnym. Na drugi rzut oka - pełnowartościowy program o bogatym asortymencie i wygodnej różnorodności materiałów i funkcji. Eleganckie, płaskie powierzchnie dostępne konsekwentnie we wszystkich wariantach, począwszy od gniazda, a skończywszy na elementach do obsługi inteligentnego systemu KNX, powodują, że i na trzecie i na czwarte spojrzenie sprawiają nadzwyczaj niesamowite wrażenie. Dostępne powierzchnie to: tworzywo biały połysk, tworzywo czarny połysk, szkło białe, szkło czarne, stal szlachetna, aluminium.

Berker R.3 z prostokątnym konturem ramki oraz zaokrąglonym elementem centralnym charakteryzuje się kanciastymi ramkami oraz okrągłymi elementami centralnymi, wyrażając tym samym siłę kontrastu. Dokładnie tak, jak w przypadku serii Berker R.1, asortyment produktów posiada wszystkie cechy nowoczesnego łącznika. Stabilna podstawa z tworzywa sztucznego sprawia, że jest on solidny i wytrzymały oraz łatwo daje się wyczyścić. Dostępne powierzchnie to: tworzywo biały połysk, tworzywo czarny połysk, szkło białe, szkło czarne, stal szlachetna, aluminium.

Produkty obu serii w połączeniu z kompletem uszczelek mogą być wykorzystane do podtynkowej bryzgoszczelnej instalacji IP44.

Zanurz się w świecie Berker i odkryj piękno, które tkwi w prostocie.

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili także

cena brutto:

65.90 zł

szt

wielokrotność: 1 sztuka

cena brutto:

65.90 zł

szt

wielokrotność: 1 sztuka