BERKER TS SENSOR PUSZKA 2-KROTNA P/T DO SENSORÓW DOTYKOWYCH

Cena brutto:

47.21 zł (38.38 zł + 23%)

Dostępność

Na zamówienie

Czas realizacji

Zapytaj w sklepie

Jednostka

1 sztuka

Symbol

1870

szt

wielokrotność: 1 sztuka

Opis

Puszka 2-krotna p/t do sensorów dotykowych Berker TS Sensor.

Informacje o produkcie:

  • wymiary (szer. x wys. x gł.) [mm]: 68 x 136 x 76,
  • średnica otworu pod puszkę: 2 x 68 mm,
  • odległość środków otworów [mm]: 71,
  • do montażu p/t w ścianach, ścianach kartonowo−gipsowych lub z pierścieniem montażowym.

Łączniki i systemy firmy Berker są używane na całym świecie, aby uczynić ludzkie życie jeszcze piękniejszym, prostszym i wygodniejszym. Szczególną wagę firma przywiązuje do jakości, wzornictwa oraz innowacyjności zastosowanych rozwiązań.

Nowe sensory dotykowe Berker TS SENSOR mogą być podłączone zarówno do systemów magistralnych np. tebis TX, KNX/EIB, a także do instalacji przekaźnikowych z zachowaniem ich specyfikacji technicznej. Wykorzystując kombinacje od 1− do 4− krotnej można indywidualnie sterować aż ośmioma funkcjami przypisanymi do powierzchni sensora.
Do sterowanie diodami LED odpowiednie wyjścia muszą być podłączone do interfejsu lub należy zaplanować drugi interfejs. Sensor dotykowy BERKER TS SENSOR wymaga dodatkowego zasilania i jego instalacja jest wyłącznie możliwa w specjalnej podwójnej puszce podtynkowej.

Szczegółowe instrukcje montażu i podłączenia dostępne na obrazkach. W celu demontażu aby zdjąć przycisk dotykowy szklany ze sprężyn zaciskowych w puszce niezbędna jest załączona przyssawka.

Zanurz się w świecie Berker i odkryj piękno, które tkwi w prostocie.