F@F PRZEKAŹNIK TRÓJSTANOWY Z PODWÓJNYM NADAJNIKIEM /STEROWNIK ROLET/

Cena brutto:

333.37 zł (271.03 zł + 23%)

Dostępność

Na zamówienie

Czas realizacji

Zapytaj w sklepie

Jednostka

1 sztuka

Symbol

rH-TSR1S2

Producent

F&F

szt

wielokrotność: 1 sztuka

Opis

F@Home Radio, to bezprzewodowy system inteligentnego sterowania, dedykowany do mieszkań domów jednorodzinnych, lokali użytkowych. Zmiana sposobu sterowania źródłami nie wymaga kucia ścian czy prowadzenia dodatkowych przewodów. Wystarczy pogłębiona puszka przy osprzecie i to wszystko. Montaż oraz uniwersalność modułów zapewnia prostą i bezproblemową zabudowę systemu.

 

Przekaźnik trójstanowy z nadajnikiem dwukanałowym

rH-TSR1S2 jest połączeniem przekaźnika trójstanowego i dwóch wejść stykowych. Moduł wysyła informacje o zwarciu i rozwarciu styków do systemu oraz steruje przekaźnikiem, który może załączać dwukierunkowe odbiorniki elektryczne. Komunikacja z serwerem odbywa się drogą radiową.

Moduł posiada dwa fizyczne wejścia do podłączenia dwóch monostabilnych styków bezpotencjałowych, oraz dwa wejścia przekaźnika. Obciążenie styków przekaźnika może być rezystancyjne, indukcyjne lub pojemnościowe, zarówno w obwodach prądu stałego jak i zmiennego.

rH-TSR1S2 szczególnie nadaje się do sterowania roletami (zmiana kierunku pracy silnika) i innymi urządzeniami gdzie nie można równocześnie załączać dwóch obwodów.