F@F STEROWNIK PWM DWUKANAŁOWY NISKIEGO NAPIĘCIA Z DWUKANAŁOWYM NADAJNIKIEM

Cena brutto:

479.70 zł (390.00 zł + 23%)

Dostępność

Na zamówienie

Czas realizacji

Zapytaj w sklepie

Jednostka

1 sztuka

Symbol

rH-PWM2S2

Producent

F&F

szt

wielokrotność: 1 sztuka

Opis

F@Home Radio, to bezprzewodowy system inteligentnego sterowania, dedykowany do mieszkań domów jednorodzinnych, lokali użytkowych. Zmiana sposobu sterowania źródłami nie wymaga kucia ścian czy prowadzenia dodatkowych przewodów. Wystarczy pogłębiona puszka przy osprzecie i to wszystko. Montaż oraz uniwersalność modułów zapewnia prostą i bezproblemową zabudowę systemu.

 

Sterownik PWM dwukanałowy niskiego napięcia z nadajnikiem dwukanałowym


rH-PWM2S2 jest połączeniem dwóch regulatorów mocy i dwóch wejść stykowych. Moduł wysyła informacje o zwarciu lub rozwarciu styków do systemu oraz steruje dwoma odbiornikami niskiego napięcia zasilanymi z zewnętrznego zasilacza (12V DC).
Moduł posiada dwa wejścia elektryczne do podłączenia dwóch monostabilnych styków bezpotencjałowych, oraz dwa wejścia do podłączenia odbiorników. Regulacja mocy odbywa się poprzez modulację szerokości impulsu załączającego odbiornik (PWM). Częstotliwość impulsów ustawiana jest w zakresie 100Hz do 1 kHz. Komunikacja z serwerem odbywa się drogą radiową.
rH-PWM2S2 szczególnie nadaje się do sterowania diodami LED, załączania zamków elektromagnetycznych i innych niskonapięciowych elementów wykonawczych.