LEGRAND CELIANE RAMKA POTRÓJNA POZIOM/PION SZKŁO LUSTRZANE

Cena brutto:

554.91 zł (451.15 zł + 23%)

Dostępność

Na zamówienie

Czas realizacji

Zapytaj w sklepie

Jednostka

1 sztuka

Symbol

069123

Producent

Legrand Polska

szt

wielokrotność: 1 sztuka

Opis

Uczynić życie lepszym poprzez design i funkcjonalność

Inspiracje towarzyszące serii Celiane pochodzą z całego świata. Na każdym etapie prac międzynarodowy zespół projektantów dążył do jednego celu: stworzenia serii produktów, które będą czyniły życie ich użytkowników łatwiejszym i przyjemniejszym.

Definicją dobrego wzornictwa jest optymalizacja estetyki i funkconalności. Dażenie do doskonałości w obydwu tych aspektach zaowocowało powstaniem serii CELIANE.

Ponadczasowy wygląd, szeroki wybór kolorów, innowacyjnych funkcjonalności, rozwiązań odpowiednich do wszystkich instalacji, modułowej możliwości przekształcenia osprzętu, kontroli bezpieczeństwa, swobody wykorzystania dźwieku i obrazu, inteligentnej instalacji na co dzień to tylko niektóre z możliwości CELIANE.

 

Informacje o produkcie

Seria wyjątkowa, wykonana z najlepszych tworzyw, składająca się ze śmiałej w wyrazie i niezwykle oryginalnej kolekcji 11 ramek i plakietek, przeznaczonych dla wyjątkowych pomieszczeń. Beton Woskowy - surowe piękno. Kamień Wapienny, Kamień Łupek, Czerwona Terakota ? jak najbliżej natury. Porcelana, Szkło lustrzane, Perła... Uruchom wyobraźnię i dobierz ramki Celiane do wybranych sprzętów bądź dodatków w Twoim domu.

Ramka potrójna poziom/pion
Wymiary 82 x 242 [mm]
Kolor: Szkło Lustrzane
Montaż na uchwytach montażowych: 0802 53 - uchwyt do puszek wielokrotnych

Uwaga! Do ramki należy dokupić uchwyt montażowy!