LEGRAND FORIX IP20 GNIAZDO 2P+Z 16 Z PRZESŁONĄ BIAŁE

Cena brutto:

8.78 zł (7.14 zł + 23%)

Dostępność

do 10 dni

Czas realizacji

Do 14 dni

Jednostka

1 sztuka

Symbol

782417

Producent

Legrand Polska

szt

wielokrotność: 1 sztuka

Opis

FORIX IP20

Forix IP20 to estetyczny i nowoczesny osprzęt natynkowy. Wystarczy jeden numer referencyjny do zamówienia kompletnego produktu. Prowadzenie przewodów zasilających do osprzętu natynkowo jak i podtynkowo. Wszystkie mechanizmy łącznika lub przycisku można podświetlić przy pomocy dodatkowej diody LED. Mechanizmy Forix IP20 przeznaczone są również do montażu w stacjach roboczych.

GNIAZDA ZASILAJĄCE

Oferta gniazd zasilających Forix IP20 obejmuje gniazda pojedyncze z uziemieniem i bez uziemienia, podwójne bez uziemienia i pojedyncze gniazda Schuko. Gniazda pojedyncze 2P+Z posiadaja przesłony styków zaciskowych oraz zaciski śrubowe do przewodów.

GNIAZDA TELEFONICZNE, RJ45 I TV

Gniazda telefoniczne 4 pinowe oraz komputerowe 8 pinowe kat.5 zapewniają wygodne podłączenia do sieci. Ponadto gniazda RJ45 dostarczane są z narzędziem do zarabiania przewodów w postaci noża krosowniczego.

AKCESORIA

Do akcesoriów Forix IP20 nalezy zaliczyć : wyjścia kablowe, adaptery mechanizmów Mosaic, zaślepki oraz lampki LED.

STACJE ROBOCZE

Stacja robocza to płyta czołowa i podstawa montażowa umożliwiająca bezpośrednią instalację kilku mechanizmów Forix IP20. Montaż na zasadzie zatrzasku. Specjalne uchwyty w stacji roboczej ułatwiają uporządkowanie przewodów. Stacje robocze zapewniają szybki oraz estetyczny montaż osprzętu. 

 

 

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili także

cena brutto:

9.53 zł

szt

wielokrotność: 1 sztuka

cena brutto:

10.89 zł

szt

wielokrotność: 1 sztuka

cena brutto:

19.83 zł

szt

wielokrotność: 1 sztuka