fF&F ODBIORNIK MONOSTABILNY RS-407M 230V, 5A DO MONTAŻU W PUSZCE Ø60

Cena brutto:

198.03 zł (161.00 zł + 23%)

Dostępność

Na zamówienie

Czas realizacji

Zapytaj w sklepie

Jednostka

1 sztuka

Symbol

RS-407M

Producent

F&F

szt

wielokrotność: 1 sztuka

Opis

Przekaźnik sterowania radiowego monostabilny

 

Elektroniczne przekaźniki radiowe służą  do zdalnego sterowania bram, rolet, oświetlenia, uzbrajania systemów alarmowych, itp. System zdalnego sterowania składający się z nadajnika (pilot) i odbiornika (przekaźnik). Istnieje możliwość współpracy wielu nadajników z jednym odbiornikiem oraz  pojedynczego nadajnika z wieloma odbiornikami. 

 
 

Odbiornik RS-407M współpracuje z dedykowanymi urządzeniami produkcji F&F: nadajnikami RS-P (pilot) i RS-N (nadajnik podtynkowy). W pamieci odbiornikaj można zapisać do 32 pilotów.


Impuls spowodowany naciśnięciem przycisku na pilocie powoduje przesłanie kodowanego sygnału do odbiornika. Pilot posiada zabezpieczenie przed zerwaniem transmisji po puszczeniu przycisku. Dzieki temu nawet najkrótsza aktywacja funkcji powoduje transmisje pełnej ramki danych. Transmisja danych z pilota sygnalizowana jest miganiem czerwonej LED na pilocie. W chwili rozpoznania sygnału odbiornik zamyka styk  na czas 1÷2sek (impuls).

 

Zasięg działania systemu wynosi do 100m (zasięg działania zależy od wielu czynników, między innymi od: warunków atmosferycznych (wilgotność), charakterystyka terenu (odbicia), wysokości ułożenia odbiornika i nadajnika, oraz wszelkiego rodzaju przeszkód, np. ścian).
UWAGA! Przed ostatecznym montażem odbiornika dokonać testów.
Odbiornik wyposażone jest w przycisk PROG umożliwiający powiązanie danego pilota/przycisku z odbiornikiem oraz kasowanie pamięci odbiornika.